Carprof, een van de garageformules van de Alliance Automotive Group, is partner geworden van het Fonds Slachtofferhulp. Tijdens het onlangs in de Efteling gehouden jaarcongres van Carprof werd een gezamenlijke apk-actie met het fonds aangekondigd. Van elke apk die bij een Carprof-vestiging wordt gedaan, gaat 50 eurocent naar het fonds.

Elke maand zal op de website van Carprof een tussenstand van het opgehaalde bedrag gecommuniceerd worden. Als aftrap voor de samenwerking is op 23 januari al een symbolisch bedrag aan het fonds overhandigd van 3500 euro voor de eerste zevenduizend apk’s dit jaar. Formulemanager Harold van Gestel: “Carprof staat voor kwaliteit en vakkundigheid. Onze monteurs doen er elke dag alles aan om auto’s goed en veilig de weg op te laten gaan. Maar we willen meer doen.”

Traf-Vic Kids

Binnen het fonds kiest Carprof, dat in Nederland ruim zeventig bedrijven telt, voor steun aan Traf-Vic Kids. Dit nieuwe project biedt specialistische hulp aan kinderen na een ernstig verkeersongeval. Met wetenschappelijk onderzoek en de ontwikkeling van (online) therapie aan kinderen die worstelen met psychische, sociale en gedragsmatige klachten. Van Gestel legt uit dat Carprof met de APK-actie de relatie tussen goed onderhoud en veilig autorijden wil benadrukken. “Een autoband met voldoende grip kan bij een noodstop het verschil maken tussen wel of geen botsing.”

“Als Carprof zetten wij ons volledig in voor de veiligheid van onze klanten en andere verkeersdeelnemers. Ook als het in een verkeerssituatie onbedoeld misgaat”, vult retailmarketingmanager Ivar Camps aan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
19 februari 2026
Parkeerschade zonder dader explodeert – automobilist betaalt de rekening
19 februari 2026
Top drie landelijke Skills Heroes-wedstrijden bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties