Het gestaag groeiende netwerk van garageconcept Carteam omvat inmiddels bijna vijftig aangesloten deelnemers. Daaronder één opvallende nieuwe locatie: Carteam Autobedrijf Willemstad op Curaçao.

Bij het landelijk samenwerkingsverband voor onafhankelijke, universele garagisten sloten zich onlangs ondernemers aan in Uitgeest, Reeuwijk, Bergambacht en Wekerom. Vanuit het Caraïbisch gebied zocht eigenaar Robert Potveer contact met Carteam Nederland voor deelname. “Ons autobedrijf is sinds 2013 hier op het eiland gevestigd. Het gaat goed en klanten weten ons te vinden”, laat hij vanuit Willemstad weten. “Maar aansluiten bij een formule geeft ons voordelen. Niet alleen op financieel gebied met een gezamenlijke inkoop, maar ook de marketingondersteuning is heel prettig en belangrijk voor de groei. Zelf komen wij daar gewoon niet aan toe. Daarnaast kunnen we nog steeds onze eigen keuzes maken. Dat sprak ons aan.”

Metamorfose

Na een metamorfose van nog geen twee weken is Autobedrijf Willemstad sinds begin maart volledig als Carteam-vestiging in bedrijf. Potveer merkt dat de verandering de buitenwacht opvalt. “We krijgen positieve reacties van klanten. Ook van klanten die Carteam vanuit Nederland kennen. Voor ons een bevestiging dat we de juiste keuze hebben gemaakt.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
27 juni 2025
Van Ekris opnieuw beste Toyota-dealer
27 juni 2025
Fuchs breidt uit met wielservicematerialen
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
Meest bekeken berichten
Recente reacties