Coehorst Automobielen, opgericht in 1985 en sinds 2014 in handen van Wilco en Yvette Caljé, heeft zich aangesloten bij VSR Merkspecialist in Renault & TOP Merkspecialist in Volvo.

Het team van Coehorst Automobielen bestaat naast Wilco en Yvette Caljé uit Nito Verhoeven (monteur) en Sander (hulp-monteur). Wilco Caljé is gespecialiseerd in het uitlezen van elektronica en beheerst een breed scala aan werkzaamheden, waaronder reparaties van aircosystemen, apk-keuringen, groot en klein onderhoud, en schadeherstel in samenwerking met verzekeringsmaatschappijen.

Nog beter

De samenwerking met VSR Merkspecialist in Renault & TOP Merkspecialist in Volvo biedt Coehorst Automobielen de mogelijkheid om de dienstverlening te optimaliseren en klanten nog beter van dienst te zijn. Deze nieuwe fase belooft een verdere versterking van de positie van Coehorst Automobielen in de regio en online.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties