Coehorst Automobielen, opgericht in 1985 en sinds 2014 in handen van Wilco en Yvette Caljé, heeft zich aangesloten bij VSR Merkspecialist in Renault & TOP Merkspecialist in Volvo.

Het team van Coehorst Automobielen bestaat naast Wilco en Yvette Caljé uit Nito Verhoeven (monteur) en Sander (hulp-monteur). Wilco Caljé is gespecialiseerd in het uitlezen van elektronica en beheerst een breed scala aan werkzaamheden, waaronder reparaties van aircosystemen, apk-keuringen, groot en klein onderhoud, en schadeherstel in samenwerking met verzekeringsmaatschappijen.

Nog beter

De samenwerking met VSR Merkspecialist in Renault & TOP Merkspecialist in Volvo biedt Coehorst Automobielen de mogelijkheid om de dienstverlening te optimaliseren en klanten nog beter van dienst te zijn. Deze nieuwe fase belooft een verdere versterking van de positie van Coehorst Automobielen in de regio en online.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
Meest bekeken berichten
Recente reacties