Nabij de luchthaven van Hannover Langenhagen wil Continental een nieuw distributiecentrum voor onderdelen realiseren. Het nieuwe centrum moet eind dit jaar gereed zijn. Het vergt een investering van ruim tien miljoen euro.

Vanuit het centrum wil Continental aandrijfriemen en andere onderdelen kunnen verzenden naar de diverse Europese bestemmingen. “De infrastructuur van de nabijgelegen fabriek in Vahrenwald schiet inmiddels tekort. We willen nadrukkelijk vanuit deze locatie en regio de hele Europese markt bedienen”, aldus Conti.

Efficiency

Het nieuwe gebouw krijgt een oppervlakte van 34.000 vierkante meter. Continental kan daar 20.000 pallets in kwijt. Het warehouse krijgt een volautomatische afdeling voor kleine onderdelen. Door de verbeterde efficiency van de werkprocessen verwacht Conti 5000 truckritten per jaar te kunnen uitsparen. Dagelijks arriveren en vertrekken er 70 trucks. In het nieuwe dc zullen 160 personeelsleden komen te werken.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties