Vakgarage voegt met ingang van deze maand drie nieuwe deelnemers toe aan het netwerk. Daarmee komt de teller voor wat betreft actieve Vakgarages op 302.

Van één nieuwkomer was de naam al enkele weken bekend: Marco van Beek liet op 12 juli weten dat hij zich had aangesloten. Hij deed dat tijdens een drukbezocht open huis, vanwege zijn nieuwe vestiging in Steenwijk. Daarnaast zijn er echter nóg twee toetreders per 1 augustus: Vakgarage Kuiken & Zn in St. Annaparochie en Vakgarage Versteege in Hoogkarspel. Ze staan onder leiding van respectievelijk Bart Kuiken en Fred Entius.

Vorige maand maakte de formule vijf nieuwe deelnemers bekend. Directeur Christien den Uil van Vakgarage Projecten geeft aan dat er de komende maanden nog een aantal franchisenemers toe gaan treden tot het netwerk.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties