In de loop van woensdag 29 december vernieuwt Eurol zijn online Productadviseur en de Eurol-app.

De veranderingen betreffen allereerst de snelheid waarmee zoekresultaten worden gegeven. Door het beter uitvragen van voertuiggegevens belooft Eurol sneller tot een beter advies te komen.

Het advies wordt voortaan niet meer ingedeeld in goed, beter, best, maar er volgt één hoofdadvies, met daaronder de drie beste alternatieven. Zijn er meer alternatieven, dan volgt een link naar die overige alternatieven.

Bredere dekking

Eurol zegt ook een bredere dekking van voertuigen en machines te kunnen bieden. Daarmee wordt de kans dat een bepaald voertuig wordt gevonden groter. De namen van segmenten tot slot zijn vertaald naar het Nederlands voor meer gebruiksgemak. Voor gebruikers van TecDoc/AlDoc gaan de wijzigingen voor productadvies eind januari in.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
Meest bekeken berichten
Recente reacties