In de loop van woensdag 29 december vernieuwt Eurol zijn online Productadviseur en de Eurol-app.

De veranderingen betreffen allereerst de snelheid waarmee zoekresultaten worden gegeven. Door het beter uitvragen van voertuiggegevens belooft Eurol sneller tot een beter advies te komen.

Het advies wordt voortaan niet meer ingedeeld in goed, beter, best, maar er volgt één hoofdadvies, met daaronder de drie beste alternatieven. Zijn er meer alternatieven, dan volgt een link naar die overige alternatieven.

Bredere dekking

Eurol zegt ook een bredere dekking van voertuigen en machines te kunnen bieden. Daarmee wordt de kans dat een bepaald voertuig wordt gevonden groter. De namen van segmenten tot slot zijn vertaald naar het Nederlands voor meer gebruiksgemak. Voor gebruikers van TecDoc/AlDoc gaan de wijzigingen voor productadvies eind januari in.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
4 maart 2026
Igus introduceert keramische kogellagers: 65x slijtvaster
4 maart 2026
Twee nieuwe productgroepen voor Hengst Filtration
4 maart 2026
Werk-privébalans
3 maart 2026
Dieselbusje blijft populair, dieselauto vooral buiten de Randstad
3 maart 2026
Drie nieuwe leden voor Car Service Partner
Meest bekeken berichten
Recente reacties