Wie kent het niet, een storing die lastig te diagnosticeren is en je tijdens het zoeken op het verkeerde been zet? In een livestream, verzorgd door ATC, laat diagnosetechnicus Iwan Kennis zien hoe hij de meest verrassende diagnoses stelt en oplost. Daar kunnen we allemaal van leren!

Iwan Kennis is diagnosetechnicus bij autobedrijf Wout Bouman. Zijn diagnosewerkzaamheden betreffen vooral gevallen waar andere autobedrijven niet uitkomen. Vaak zijn er al meerdere onderdelen vervangen, zonder dat het probleem daarmee werd opgelost.

Structuur

In een livestream laat Iwan Kennis zien hoe je dergelijke storingen het beste te lijf kunt gaan. Hij gebruikt daarvoor voorbeelden uit zijn eigen praktijk, waar hij storingen oplost aan onder meer een Audi Q7 en een BMW i3. Hij werkt daarbij volgens een vaste structuur, die hem bijna altijd leidt naar de oplossing. Een aanpak waar we allemaal van kunnen leren, of je nu net begint als autotechnicus of juist al heel lang werkzaam bent in het autovak.

De livestream op 25 september begint om 19:30 uur en is gratis toegankelijk. Opgeven voor deze livestream doe je via deze link.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties