Greve Banden Groothandel heet met ingang van 1 oktober 2017 G-Tyres. Vanwege de fors gestegen internationale verkoop had het bedrijf behoefte aan een meer internationale naam.

Greve Banden Groothandel uit De Lier staat bekend als leverancier van budgetbandenmerken als Zeta en Powertrac. Voor beide merken is Greve Banden Groothandel de exclusieve importeur in de Benelux.

Klei Tyres

Greve Banden Groothandel startte begin dit jaar, toen het de import- en verkoopactiviteiten van Klei Tyres overnam. Met de aanstaande verandering van naam krijgt het bedrijf ook een ander logo en een nieuwe website. Greve Banden Groothandel verzekert dat er voor de bestaande klanten niets verandert. Zij kunnen gewoon blijven bestellen via de oude website: berichten worden automatisch doorgestuurd en de inloggegevens voor de webshop veranderen evenmin.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
Meest bekeken berichten
Recente reacties