In zeven categorieën werden woensdagavond tijdens het Equip Auto Grand Prix Gala in Parijs de prijzen uitgereikt voor vernieuwende en innovatieve producten. Onder de prijswinnaars Hella, voor de introductie van de Mega Max X Module MT-HV voor het diagnostiseren van hybrides en EV’s. Directeur Marco van der Aa mocht de prijs in de categorie equipment in ontvangst nemen.

In de categorie digitale oplossingen voor de werkplaats ontving Bosch Automotive Aftermarket de vakprijs van de jury. Het betrof de introductie van het SDA-concept, ofwel de Secure Diagnostic Access, waarmee werkplaatsmedewerkers direct toegang krijgen tot de systemen achter de diverse gateway drempels van betreffende autofabrikanten. De prijs werd in ontvangst genomen door directeur Thierry Leblanc van Bosch Automotive Aftermarket Benelux en Frankrijk.

De vijf andere prijswinnaars waren Aisin-Denso, Mecacyl, Osram, Restor FX en SKF. De laatste kreeg de prijs voor zijn 3D-printing concept, omdat deze een vernieuwende bijdrage levert aan de circulariteit (hergebruik van grondstoffen) in de automotive sector.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties