Met ingang van 1 januari 2019 neemt Jeroen Bosse het stokje over van Herman van Breukelen als algemeen directeur van Brekupa.

Met zijn benoeming gaat een lang gekoesterde wens van Jeroen Bosse in vervulling. “Ik ben er trots op dat ik dit team, waar ik al jaren mee samenwerk, als eindverantwoordelijke mag gaan aansturen.”

Afbouwen

Herman van Breukelen wil de komende jaren in een nieuwe rol gaan afbouwen naar zijn pensioen. Herman van Breukelen: “Afbouwen qua tijd, niet qua inzet. Ik heb een prachtige carrière gehad bij Brekupa, een mooi bedrijf neergezet met mijn team en ga mij nu richten op new business.” Op de foto van links naar rechts: Jeroen Bosse, Herman van Breukelen en Bernard de Graaf, algemeen directeur Rupro Beheer, waar Brekupa een dochteronderneming van is.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
1 oktober 2025
Fouten
1 oktober 2025
Herstel nieuwverkopen in derde kwartaal
1 oktober 2025
Veel jongeren overwegen aanschaf microcar
Meest bekeken berichten
Recente reacties