André van Leeuwen, directeur en eigenaar van toeleverancier Kavo Parts, draagt het stokje over aan Herald Nijenhuis en Peter Bloemberg. Met ingang van mei 2018 gaat André van Leeuwen van zijn pensioen genieten.

Nijenhuis (foto rechts) en Bloemberg (foto links) vormen al enige tijd, samen met André van Leeuwen, het managementteam van Kavo, Nijenhuis als operationeel directeur en Bloemberg als verantwoordelijke voor sales en marketing. André van Leeuwen: “Belangrijk voor mij is dat de continuïteit van Kavo gewaarborgd blijft, zowel beleidsmatig, als qua toekomstambities en werkgarantie voor mijn medewerkers. Ik heb volop vertrouwen in mijn zittende managementteam. Deze vorm van overname was dan ook mijn grootste wens. Ik kan met een gerust hart terugtreden nu Kavo in goede handen wordt voortgezet.”

Continuering

Nijenhuis en Bloemberg zijn al meer dan tien jaar werkzaam bij het bedrijf. Peter Bloemberg: “We zullen ervoor waken dat onze klanten en relaties geen merkbare veranderingen ondervinden. Het vertrouwde beleid wordt gecontinueerd met dezelfde mensen en dezelfde service.” “Echt helemaal weg is Van Leeuwen niet. Als adviseur kunnen we altijd nog een beroep op hem doen”, voegt Herald Nijenhuis toe. Ook op Automechanika Frankfurt is Van Leeuwen dit jaar nog aanwezig. Op woensdag 12 september kunnen klanten en relaties op de stand van Kavo een afscheidsdrankje komen drinken.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
29 oktober 2025
Webfleet zet AI in voor voorspellend onderhoud
29 oktober 2025
Clepa: Fabrieksterreinen, geen showrooms
29 oktober 2025
ETRMA heet voortaan Tyres Europe
29 oktober 2025
Eerste Philips LED-retrofitlamp met E-goedkeuringsmerk
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
Meest bekeken berichten
Recente reacties