Onderdelendistributeur LKQ Europe heeft met Mobivia een partnerschap gesloten voor de levering van onderdelen aan ATU in Duitsland, een van de garageformules van Mobivia.

Naast ATU is Mobivia in Europa actief met nog tien merken, waaronder Norauto, Auto 5, Midas en Carter-Cash. In Nederland is Mobivia (nog) niet actief.

Efficiency

“We zijn verheugd te gaan samenwerken met LKQ Europe en te kunnen profiteren van hun state of the art distributienetwerk in Duitsland, zegt Fabien Derville, bestuursvoorzitter van Mobivia. “Beide bedrijven zijn leidend in de Europese automotive aftermarket en dankzij deze samenwerking kunnen we onze efficiency significant verbeteren, wat het dienstenniveau voor onze klanten alleen maar ten goede komt.”

“Deze strategische samenwerking intensiveert de sterke kanten van zowel Mobivia als LKQ in dat het een gedifferentieerde oplossing biedt die ongekend is in de markt. We delen een gelijke instelling: de beste diensten bieden aan onze klanten en zorgen voor duurzame en betaalbare mobiliteit”, aldus Varun Laroyia, ceo van LKQ Europe.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties