Onderdelendistributeur LKQ Fource en grossiersnetwerk Vrooam hebben hun huidige overeenkomst per 1 januari 2022 met drie jaar verlengd.

Beide partijen zijn al langer partner, waarbij Vrooam naast de beschikbaarheid van het assortiment van LKQ Fource gebruikmaakt van de diverse marketingmiddelen, garageconcepten en opleidingen die LKQ Fource aanbiedt. “De samenwerking voorzetten voelt voor ons als een logische keuze”, zegt Marcel Karlas (foto links), salesdirecteur bij LKQ Fource. “Vrooam is de grootste vereniging van onafhankelijke groothandelaren in automaterialen in Nederland en België; voor ons een belangrijke partner om de beste service te leveren aan garage en automobilist in onze regio. Wij hebben er vertrouwen in dat in de toekomst nog beter te kunnen doen door samen te werken en samen te groeien.”

Kennis

Bram Teun Koskamp (foto rechts), voorzitter van Vrooam: “Wij kiezen niet voor niets voor LKQ Fource. Wij zien dat het assortiment steeds verder uitbreidt en dat werkplaatsconcepten een verdere professionalisering doormaken. Daarnaast ontwikkelt de markt zich op allerlei fronten. Denk aan elektrificatie, maar ook aan ADAS. Dat vergt zowel van de garagist als van de grossier aandacht om naast het juiste product ook de juiste kennis te kunnen leveren. Met onze leden, allemaal familiebedrijven, willen we hier graag gebruik van blijven maken om onze klanten ook in de toekomst te kunnen blijven voorzien van topkwaliteit en service. Wij zien in het vooruitstrevende LKQ Fource een partner voor nu en in de toekomst.”

Deel dit artikel op​

0 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties