Goodyear wijzigt de naam van zijn internationale retailnetwerk van bandenspecialisten Goodyear Dunlop Retail Partner (GDRP), goed voor bijna 3000 aangesloten ondernemers in meer dan 33 landen, in Goodyear Retail Systems (GRS).

Onder GRS vallen de netwerken van Premio en Uw Bandenspecialist. In Nederland telt GRS 88 vestigingen: 18 Premio- en 70 Uw Bandenspecialist-vestigingen.

Premio

In 2022 wil Goodyear de franchiseformule Premio volledig vernieuwen. Retaildevelopmentmanager Kenneth Vingerhoed: “De Premio-franchiseformule focust zich op de ontwikkeling en versterking van de lokale bandenspecialisten en garages. Dit concept past perfect in de wens van de markt en ondernemers. De huidige uitstraling van Premio bestaat al ruim 25 jaar en de eerste pilot stores staan al.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 januari 2026
Bart Holtrop neemt A.A.S. Autoschade Van Kalsbeek over
14 januari 2026
Ayvens lanceert podcast over emissievrije mobiliteit
13 januari 2026
Emissiecredits laadpalen: start-up Voltico ziet ruimte voor vereenvoudiging
13 januari 2026
Geotab: Degradatie EV-batterij 2,3 procent
13 januari 2026
LeaseSwap kiest voor ervaren manager in volgende groeifase
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties