De Belgische smeermiddelenfabrikant Wolf Lubricants is verheugd over de komst van Jonathan Delalu, een ervaren professional in de auto-industrie en de onafhankelijke aftermarket.

Delalu wordt Sales Director Western Europe en gaat de groei en investeringen van het bedrijf in de regio verder uitbouwen. Zijn werkterrein bestrijkt een groot aantal markten met onder anderen de Benelux, Frankrijk, het Iberisch Schiereiland, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Engeland, Ierland en Italië. 

Delalu zal rapporteren aan Franck Jolly, Global Sales Director – Trademarks bij Wolf en zal een sleutelrol spelen in de groei van het bedrijf met belangrijke internationale handelsgroepen.

Delalu brengt 15 jaar solide ervaring in de auto-industrie mee en werkte samen met prominente spelers in de sector, zoals Renault, Valeo en NTN. Door zijn ervaring die voornamelijk is gericht op commerciële ontwikkeling en het ontwikkelen van sterke samenwerkingsverbanden is Delalu nu klaar om de verkoopactiviteiten van Wolf te versterken en zijn grondige kennis van de sector te benutten om geweldige kansen te creëren voor de gewaardeerde partners van Wolf.

‘Ik kijk er erg naar uit om in mijn nieuwe functie in zo’n dynamische organisatie aan de slag te gaan. Wolf is bezig met een indrukwekkende reis en ik hoop bij te dragen aan het komende succes voor zowel het bedrijf als onze gewaardeerde partners‘, aldus Delalu.

‘Ik geloof dat het cruciaal is om dicht bij onze partners te staan, hen te leren kennen en een goed inzicht te krijgen in wat ze nodig hebben. Daardoor zullen we onze samenwerking verder uitbouwen en onze gemeenschappelijke groei versterken’, voegde hij daaraan toe.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
Meest bekeken berichten
Recente reacties