Smeermiddelenfabrikant Wolf Lubricants presenteert op de Automechanika-vakbeurs in Frankfurt (10 tot 14 september) een aantal nieuwe producten en diensten voor de aftermarket. Onder de nieuwe producten vallen bijvoorbeeld een nieuw assortiment koelvloeistoffen en antivries, een nieuw assortiment watervrije calciumsmeervetten en een duurzame racing-lijn.

Onder de nieuwe services bevindt zich onder meer de LubriScan, een specialistische service voor de analyse van olie die speciaal is bedoeld voor klanten met zware voertuigen. Ook presenteert Wolf een uitgebreide reeks totaaloplossingen voor distributeurs en eindgebruikers. Tijdens een persconferentie op 11 september komen ook nieuwe markttrends en belangrijke groeigebieden aan bod.

Perfecte gelegenheid

Namens Wolf zegt Bert De Haes: “We zijn blij om in september weer aanwezig te zijn op Automechanika Frankfurt. Iedereen staat te popelen om onze klanten van over de hele wereld weer te zien en onze nieuwe producten en innovaties te bespreken. En we hebben niet stilgezeten! Automechanika is de perfecte gelegenheid om onze vooruitgang en toekomstvisie te presenteren, met trefzekere oplossingen die tegemoetkomen aan de behoeften van de aftermarket.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties