CarXpert, de garageformule van Group Auto, heeft twee nieuwe vestigingen aan het netwerk toegevoegd. Het gaat om Autobedrijf Bink uit Tilburg en Auto Verschoor uit Almkerk.

Autobedrijf Bink is aangesloten door zijn Group Auto-grossier Besbo Automaterialen uit Tilburg. Manfred Bink is eigenaar van wat nu dan CarXpert Bink heet. Hij was jarenlang actief als dealer van onder meer Rover en Daihatsu, maar nu als universeel garagebedrijf actief. “Nu als universeel autobedrijf willen we ook graag ondersteuning op marketing- en technisch gebied. Wij kunnen door met CarXpert samen te werken nu ook zoveel mogelijk onze klanten goed van dienst zijn. Bovendien kunnen we ook gebruikmaken van diverse collectiviteitsvoordelen.”

Up-to-date

Auto Verschoor (foto) staat in Almkerk bekend als Renault-specialist. Eigenaar Ton Verschoor: “Ook wat betreft klassieke auto’s hebben wij onze sporen ruim verdiend. Maar ook wij weten dat door technische trainingen en telematica-oplossingen wij up-to-date kunnen blijven richting onze klanten. Je kunt dus wel spreken van een bewuste toekomstige keuze.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
Meest bekeken berichten
Recente reacties