Full service garageformule AutoFirst breidt zijn dienstenpakket uit met twee jaar reparatiegarantie, een logische stap, aldus formulemanager Rogier Roet: “Consumenten hebben doorgaans al twee jaar garantie op producten en dus ook op de door onze deelnemers gemonteerde kwaliteitsonderdelen van de Fource- en Vrooam-grossiers.”

“Wij hebben 100 procent vertrouwen in de kennis en kunde van onze up-to-date opgeleide franchisenemers én in de kwaliteit van de door onze grossiers geleverde onderdelen. De stap dit vertrouwen te bestendigen door twee jaar garantie te geven op de delen én arbeid was hierdoor niet groot.”

De beslissing de reparatiegarantie te verlengen tot twee jaar is gedegen voorbereid. Rogier Roet: “Uiteraard hebben wij eerst goed onderzocht hoe wij deze garantie samen met ons netwerk op een manier kunnen inrichten, waarbij risico’s worden geminimaliseerd. Hierin is onze inspraakstructuur met marketing commissies, bestaande uit garagisten per regio, onontbeerlijk. Door inbreng van deze ondernemers hebben wij de afhandeling van de garantie kunnen opzetten op een manier waar iedereen, ook de consument, gelukkig van wordt. Dus passend bij ons motto: Geen gedoe, Goed geregeld.”  

180

AutoFirst verwacht aan het einde van dit jaar uit te komen op 180 aangesloten bedrijven. Daarbij gaat kwaliteit boven kwantiteit: AutoFirst zoekt enthousiaste ondernemers, warme persoonlijkheden die hun klanten kennen, bij BOVAG aangesloten zijn of daarbij willen aansluiten en met minimaal twee monteurs in dienst.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 juli 2025
DFSK Nederland zoekt partners in het universele kanaal
25 juli 2025
Nieuwe koppeling CSW met Nationale Autowasbon
25 juli 2025
RDC in Beweging: Slimme data voor een sterke mobiliteitssector
24 juli 2025
Moobi verwelkomt 300e Moobi Center in snelgroeiend netwerk
24 juli 2025
Auto- en bandenbedrijven bepalend bij aankoopbeslissingen voor banden
24 juli 2025
Niet harder, maar slimmer werken
Meest bekeken berichten
Recente reacties