Uniroyal, een bandenmerk van Continental, roept ongeveer vijfhonderd Snow Max 2-winterbanden terug in de maat 195/60 R 16 C. Delen van het loopvlak van deze band kunnen loslaten.

Volgens Uniroyal wordt het euvel veroorzaakt doordat er tijdens een beperkte productieperiode een ‘niet-conforme rubbercompound’ is gebruikt. Bij Uniroyal zijn nog geen ongelukken of gevolgschade gemeld als gevolg van de foutieve productie.

Vrijwillig

Het gaat om een vrijwillig vervangingsprogramma voor klanten van Uniroyal. Continental is begonnen de nationale autoriteiten en de bandenhandel op de hoogte te brengen van het uitwisselingsprogramma.

Serienummer

De banden zijn onder andere in Nederland terechtgekomen. De bewuste banden zijn te herkennen aan de DOT serienummers 6GLL ZELFS 1417 en 6GLL ZELFS 1517. De laatste vier cijfers geven de periode van productie aan (week/jaar). Het gaat dus om banden die in week 14 en 15 van 2017 zijn geproduceerd.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
5 maart 2026
Olieplas droogt op,maar nu nog even niet
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
Meest bekeken berichten
Recente reacties