CarGarantie gebruikt het videogesprekssysteem Ubiquos van het Spaanse bedrijf Gistek om snel defecten te kunnen beoordelen en bespreken.

Hiervoor zijn tussen de schadebehandelaar van CarGarantie en de werkplaats die de reparatie uitvoert, alleen een smartphone of tablet (Android of iOS) en een stabiele internetverbinding nodig. Tijdens de video-inspectie kan de monteur video’s en foto’s van het defect laten zien en eventuele vragen van de kant van CarGarantie beantwoorden. Vaak kan naar aanleiding van dit gesprek al worden gezegd of het defect door CarGarantie gedekt wordt.

Besparend

Namens CarGarantie benadrukt Svetlana Cernohorska de voordelen van de video-inspectie: “Met de videobeoordeling, een snelle en gebruiksvriendelijke digitale oplossing, vereenvoudigen we de processen bij de afhandeling van claims. Directe communicatie en documentatie via een videogesprek bespaart de dealer tijd, vragen kunnen direct worden beantwoord en de reparatietijd wordt zodoende aanzienlijk korter. Een duidelijk vervolg op de ingeslagen weg om onze partners te ontlasten bij hun dagelijkse werkzaamheden en de klanttevredenheid te verhogen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties