CarGarantie gebruikt het videogesprekssysteem Ubiquos van het Spaanse bedrijf Gistek om snel defecten te kunnen beoordelen en bespreken.

Hiervoor zijn tussen de schadebehandelaar van CarGarantie en de werkplaats die de reparatie uitvoert, alleen een smartphone of tablet (Android of iOS) en een stabiele internetverbinding nodig. Tijdens de video-inspectie kan de monteur video’s en foto’s van het defect laten zien en eventuele vragen van de kant van CarGarantie beantwoorden. Vaak kan naar aanleiding van dit gesprek al worden gezegd of het defect door CarGarantie gedekt wordt.

Besparend

Namens CarGarantie benadrukt Svetlana Cernohorska de voordelen van de video-inspectie: “Met de videobeoordeling, een snelle en gebruiksvriendelijke digitale oplossing, vereenvoudigen we de processen bij de afhandeling van claims. Directe communicatie en documentatie via een videogesprek bespaart de dealer tijd, vragen kunnen direct worden beantwoord en de reparatietijd wordt zodoende aanzienlijk korter. Een duidelijk vervolg op de ingeslagen weg om onze partners te ontlasten bij hun dagelijkse werkzaamheden en de klanttevredenheid te verhogen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties