Carfax koppelt zijn onderhouds- en reparatie-informatie aan het taxatierapport Autotelex Pro van restwaardespecialist Autotelex.

Dat maken Autotelex en Carfax bekend in een gezamenlijk persbericht. “Autobedrijven zijn meer dan ooit op zoek naar binnen- en buitenlandse informatie, zoals onderhoudshistorie, vorige eigenaren, kilometerstanden en de afkomst van het voertuig, voordat tot een koop wordt overgegaan’’, zegt Rick Zielman, manager Carfax Benelux. “Het proactief beschikbaar stellen van deze informatie in Autotelex Pro is een logische stap voor Carfax.”

Import

“We hebben meerdere slimme integraties gebouwd. Zo krijg je ook bij het aanmaken van een bpm-aangifte direct een risicomelding als blijkt dat er belangrijke buitenlandse informatie voor het voertuig is. Op deze manier kan een Nederlands autobedrijf veiliger importeren”, aldus Jaap Wijnman, commercieel manager Autotelex.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
25 februari 2026
Euromaster introduceert online offertetool voor onderhoud
25 februari 2026
PartsPoint Asten nog groter
25 februari 2026
Louwman & Parqui rolt automatische werkplaatsplanning uit bij Toyota en Lexus
25 februari 2026
De Klok Banden nieuwe exclusief distributeur van Dunlop
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
Meest bekeken berichten
Recente reacties