Corine Riem Vis is per 1 april 2022 benoemd tot algemeen directeur van Stellantis & You in Nederland. Zij neemt de taken over van David Stienstra, die Stellantis verlaat.

Riem Vis vervult haar nieuwe functie naast haar huidige rol als algemeen directeur van Citroën Nederland.

Onderdelen

Stellantis & You, sales and services – voorheen bekend als PSA Retail Nederland – verzorgt in Nederland de distributie van alle OEM-onderdelen van de merken Peugeot, Citroën, DS en Opel onder het Distrigo-label. Daarnaast is het bedrijf ook verantwoordelijk voor de marketing- en verkoopactiviteiten van IAM-, Eurorepar- en Sustainera-onderdelen.

Corine figureerde onlangs nog in de rubriek Buiten Kantooruren waar ze vertelde over de verbouwing van een boerenerf vol ruïneachtige schuren en een compleet vervallen melkstal in de Zuid-Limburgse heuvelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
Meest bekeken berichten
Recente reacties