De Helmondse autofabrikant Lightyear gaat zich volledig focussen op de productie van het volumemodel Lightyear 2. Dat betekent dat de productie van de Lightyear 0 voorlopig wordt opgeschort.

Hiertoe heeft Lightyear bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd voor Atlas Technologies, het bedrijf dat verantwoordelijk is voor de productie van de Lightyear 0.

Opschalen

Ceo en mede-oprichter van Lightyear, Lex Hoefsloot: “Helaas moesten we deze beslissing nemen. We hebben de afgelopen jaren veel geleerd van het hele ontwikkelingsproces van de Lightyear 0. We richten al onze energie nu op het bouwen van de Lightyear 2, teneinde die op tijd beschikbaar te hebben voor onze klanten.”

“Recentelijk hebben we een wachtlijst opgesteld voor de Lightyear 2, met meer dan 40.000 inshcrijvingen van individuele klanten en we hebben al zo’n 20.000 pre-orders van wagenparkbeheerder. We hopen de komende weken een aantal belangrijke investeringen rond te krijgen om de productie van de Lightyear 2 te kunnen opschalen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties