Nieuwe Skoda’s vanaf modeljaar 2019 met het infotainmentsysteem Columbus worden standaard geleverd met een Vodafone-simkaart. Hiermee kunnen Skoda-rijders een maand lang gratis Skoda Connect uitproberen.

Na een eenmalige registratie is het bijvoorbeeld mogelijk om via Infotainment Online realtime verkeersinformatie te krijgen of te ontdekken waar er nog vrije parkeerplaatsen beschikbaar zijn. Met de Care Connect-services kan onder meer contact gezocht worden met de klantenservice of werkplaats.

Hotspot

Infotainment Online kan overigens ook worden gebruikt via de WLAN-hotspot van een smartphone. De verbinding moet dan wel telkens opnieuw worden opgebouwd wanneer de auto gestart wordt. In dat geval worden het datavolume en de batterij van de eigen smartphone gebruikt.

Verlengen

Nadat de proefperiode is verlopen kunnen gebruikers een nieuw datapakket van Vodafone kopen. Abonnementen zijn er per dag, per maand en per jaar.

Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties