De eind vorig jaar aangekondigde overname van Auto Arena door Pon Groep mag van de Autoriteit Consument & Markt doorgaan. Er is volgens de kartelwaakhond geen reden om aan te nemen dat de mededinging belemmerd wordt.

auto-arena-mag-naar-ponDirecteur-eigenaar Roel Clevers (foto) stond meer dan 25 jaar aan het roer van de onderneming en wil meer tijd krijgen voor privé zaken. Enkele weken terug bereikte hij een akkoord over de verkoop van respectievelijk Auto Aarena, Autoschadecenter Venlo (aangesloten bij Schadenet) en Arena Lease (lease en verhuur).

80 miljoen

De vestigingen van Auto Arena Groep bevinden zich in Noord-Limburg en zuid-oost Brabant. Bij het bedrijf werken zo’n 160 mensen, de omzet bedroeg in 2016 tachtig miljoen euro. De gevoerde merken zijn Volkswagen, Audi, Seat, Skoda en VW Bedrijfswagens.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties