De eind vorig jaar aangekondigde overname van Auto Arena door Pon Groep mag van de Autoriteit Consument & Markt doorgaan. Er is volgens de kartelwaakhond geen reden om aan te nemen dat de mededinging belemmerd wordt.

auto-arena-mag-naar-ponDirecteur-eigenaar Roel Clevers (foto) stond meer dan 25 jaar aan het roer van de onderneming en wil meer tijd krijgen voor privé zaken. Enkele weken terug bereikte hij een akkoord over de verkoop van respectievelijk Auto Aarena, Autoschadecenter Venlo (aangesloten bij Schadenet) en Arena Lease (lease en verhuur).

80 miljoen

De vestigingen van Auto Arena Groep bevinden zich in Noord-Limburg en zuid-oost Brabant. Bij het bedrijf werken zo’n 160 mensen, de omzet bedroeg in 2016 tachtig miljoen euro. De gevoerde merken zijn Volkswagen, Audi, Seat, Skoda en VW Bedrijfswagens.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
1 juni 2026
Alliance benoemt Ernst Haaksman tot General Equipment Manager
1 juni 2026
Autoverkopen mei 2026: Nederland sluit dit merk weer in de armen
1 juni 2026
Heuver Group verbetert duurzaamheidsrating
1 juni 2026
BYD krijgt er met Kreijne twee dealervestigingen bij
1 juni 2026
Zelfde blik, andere visie
Meest bekeken berichten
Recente reacties