De eind vorig jaar aangekondigde overname van Auto Arena door Pon Groep mag van de Autoriteit Consument & Markt doorgaan. Er is volgens de kartelwaakhond geen reden om aan te nemen dat de mededinging belemmerd wordt.

auto-arena-mag-naar-ponDirecteur-eigenaar Roel Clevers (foto) stond meer dan 25 jaar aan het roer van de onderneming en wil meer tijd krijgen voor privé zaken. Enkele weken terug bereikte hij een akkoord over de verkoop van respectievelijk Auto Aarena, Autoschadecenter Venlo (aangesloten bij Schadenet) en Arena Lease (lease en verhuur).

80 miljoen

De vestigingen van Auto Arena Groep bevinden zich in Noord-Limburg en zuid-oost Brabant. Bij het bedrijf werken zo’n 160 mensen, de omzet bedroeg in 2016 tachtig miljoen euro. De gevoerde merken zijn Volkswagen, Audi, Seat, Skoda en VW Bedrijfswagens.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
23 april 2026
Telefoongebruik in verkeer blijft hardnekkig probleem
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties