Sinatec Europe gaat de producten van Caliber Europe distribueren in de automotive markt in de Benelux. Beide bedrijven zijn hiervoor een samenwerking aangegaan.

Caliber Europe is specialist in caraudio en -entertainment. Het assortiment (foto) bestaat onder meer uit autoradio’s, parkeercamera’s, multimedia accessoires, (draagbare) dvd-spelers, luidsprekers, versterkers en aansluitmateriaal. Het totale aanbod omvat meer dan elfhonderd referenties. Het merk Caliber bestaat sinds de jaren negentig en is actief in meer dan dertig Europese landen.

Kleinmateriaal

Sinatec Europe is gespecialiseerd in kleinmateriaal (oplossingen) zoals kabelschoenen, zekeringen, wielgewichten, bandenspanningssensoren en bevestigingsmaterialen. Deze worden geleverd via automaterialengrossiers. Het assortiment telt ruim 28.000 verschillende artikelen en noemt zich daarmee een one-stop-shop-concept. “Marktverschuivingen maken het steeds lastiger om aanwezig te zijn in de aftermarket. Door de distributiekracht van Sinatec Europe hebben we een goede lokale dekking en zijn we er zeker van dat onze automotive klanten in de Benelux goed bediend worden”, aldus Ronald Mutsaars van Caliber.

Unimotive

Sinatec introduceert zijn producten normaliter vaak onder de merknamen Sinatec of Unimotive. Directeur Gijs Jespers noemt Caliber “echter een dusdanig sterke naam, dat we ervoor gekozen hebben een partnership aan te gaan om en elkaar te versterken in de markt. Het hele team van Sinatec is enthousiast met deze uitbreiding. We kregen altijd veel vraag naar deze producten maar konden dit voorheen niet voldoende invullen.”

Beyner

Sinatec Europe introduceerde onlangs het merk Beyner voor zijn diverse accessoires. Een van de meest recente productintroducties zijn autospecifieke matten voor voertuigen vanaf 1991. Alles is vindbaar op kenteken.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties