Het Zweedse Hedin Mobility, sinds december 2021 de nieuwe eigenaar van dealergroep Stern, heeft de activiteiten in de Benelux verder uitgebreid. Daarbij hebben de Zweden momenteel vooral bij onze zuiderburen, Toyota-dealers op het oog.

Op de valreep van vorig jaar werd de Antwerpse Toyota-dealer De Laat overgenomen. Afgelopen week werden daar Toyota- en Lexus-dealer Klaasen uit Turnhout en Toyota-dealer Trullemans uit Dilbeek aan toegevoegd.

Naast de 49 dealervestigingen (exclusief de schadeherstelbedrijven, de occasioncenters en de truckvestigingen) uit de Stern-portfolio en de 15 voornamelijk in Vlaanderen gevestigde Mercedes-dealers, heeft Hedin Mobility nu vier Toyota- en één Lexus-dealer in portefeuille. Daarmee zijn ze in korte tijd dus een dealergroep van formaat in de Benelux geworden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 maart 2026
Euromaster Nederland lanceert franchiseconcept
17 maart 2026
Auto importeren uit Duitsland loont vooral voor plug-in hybrides
17 maart 2026
Lease-overname groeit: jonge EV’s wisselen vaker van berijder
17 maart 2026
Leaseplatform compenseert dieselprijs met 20 cent per liter voor ondernemers
17 maart 2026
‘IJshockey laat je niet meer los’
16 maart 2026
Tweede en derde franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
Meest bekeken berichten
Recente reacties