Na een jaar niet in de autoruitbranche actief te zijn geweest, start Bob Werensteyn op 1 augustus bij Autoglaz als commercieel directeur.

Zoals bekend heeft Werensteyn in deze rol een zeer ruime ervaring in de ruitherstelbranche. De keuze om in deze branche te blijven, was voor Werensteyn dan ook vanzelfsprekend.

Autoglaz was één van de partijen die hem had benaderd; zijn keuze voor Autoglaz werd bepaald door het warme gevoel bij deze franchiseorganisatie en de gezamenlijke groei ambities.

Voor Autoglaz is een ervaren rot in het vak als Werensteyn, met een groot netwerk en kennis van zaken, een enorme aanwinst. “Een topper als Bob aanstellen, is een unicum waar ik enorm blij mee ben”, aldus de algemeen directeur van Autoglaz Leo Smid.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties