In Barneveld organiseert Focwa woensdag 6 november haar jaarcongres voor leden en relaties. Voorafgaand aan het plenaire programma kunnen leden intekenen voor besloten, praktijkgerichte workshops.

De brancheorganisatie omschrijft de bijeenkomst als “dé pitstop waar genodigden zich kunnen laten bijpraten, opladen en inspireren.” Zo kunnen leden nadere details vernemen van de nieuwe cao & de wet arbeidsmarkt in balans. Ook over employer branding en werken met diagnose op afstand biedt het congres informatie.

Toekomst

Tijdens het plenaire programma geeft directeur Femke Teeling de visie van Focwa op de toekomst van schadeherstel. Zeger Baelde, directeur bedrijfsvoering RDW, belicht het belang van schadeherstelbedrijven bij complexer wordende voertuigen. Johan van Peperzeel -directeur Van Peperzeel, marktleider recycling batterijen en accu’s- staat stil bij de risico’s en gevaren bij schadeherstel aan elektrische voertuigen. MKB-voorzitter Jacco Vonhof sluit af met een presentatie over de kracht van ondernemen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
16 april 2026
Kilometerheffing populairder dan lagere wegenbelasting
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
16 april 2026
AutoProfijt noteert negen nieuwe deelnemers in eerste kwartaal
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
Meest bekeken berichten
Recente reacties