In Barneveld organiseert Focwa woensdag 6 november haar jaarcongres voor leden en relaties. Voorafgaand aan het plenaire programma kunnen leden intekenen voor besloten, praktijkgerichte workshops.

De brancheorganisatie omschrijft de bijeenkomst als “dé pitstop waar genodigden zich kunnen laten bijpraten, opladen en inspireren.” Zo kunnen leden nadere details vernemen van de nieuwe cao & de wet arbeidsmarkt in balans. Ook over employer branding en werken met diagnose op afstand biedt het congres informatie.

Toekomst

Tijdens het plenaire programma geeft directeur Femke Teeling de visie van Focwa op de toekomst van schadeherstel. Zeger Baelde, directeur bedrijfsvoering RDW, belicht het belang van schadeherstelbedrijven bij complexer wordende voertuigen. Johan van Peperzeel -directeur Van Peperzeel, marktleider recycling batterijen en accu’s- staat stil bij de risico’s en gevaren bij schadeherstel aan elektrische voertuigen. MKB-voorzitter Jacco Vonhof sluit af met een presentatie over de kracht van ondernemen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties