Geevers Auto Parts, specialist op het gebied van onderdelen voor schadeherstel in de Benelux, heeft met terugwerkende kracht vanaf 01-01-2017 Autoplaat Drachten overgenomen.

De bedrijven hebben al een jarenlange samenwerking. In het kader van continuïteit heeft Autoplaat Drachten ervoor gekozen de activiteiten onder te brengen bij Geevers Auto Parts.

Belangrijke stap

Beide partijen zien de overname als een belangrijke stap om de service te waarborgen en waar mogelijk te verbeteren. Ook zal volgens hen de gezamenlijke, jarenlange ervaring en sterke marktpositie in de schadebranche leiden tot nieuwe kansen. Gerben Huizinga, voormalig eigenaar van Autoplaat Drachten, zal bij Geevers Auto Parts de functie ‘Business Manager Noord Nederland’ uitoefenen. Daardoor blijft hij ook verantwoordelijk voor de vestiging in Drachten.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties