Schadeherstelbedrijven in Nederland die werken met de duurzame producten van BASF Coatings Services, waaronder de lakken van Glasurit, hebben sinds de introductie van deze producten enkele jaren geleden 238.770 kilogram CO2 bespaard.

Dat maakte BASF bekend tijdens een ledenbijeenkomst van het klantennetwerk ColorMotion, gericht op rendementsverbetering bij de aangesloten schadeherstelbedrijven. Het gaat daarbij onder andere om het Eco Balance-productassortiment, dat Glasurit onlangs heeft uitgebreid met de Ara Class-productlijn, die een geheel nieuwe reeks blanke lakken omvat.

Verbinding

Tijdens de bijeenkomst was ook aandacht voor de aanvullende dienstverlening van Glasurit, specifiek gericht op het verder verbeteren van de bedrijfsprocessen in het schadeherstelbedrijf door de leden mogelijkheden te bieden nieuwe kennis op te doen en van en met elkaar te leren om verder te verbeteren.

Daarnaast werd het in 2022 vernieuwde dienstenaanbod aangestipt, waarvan leden gebruik kunnen maken om hun bedrijf verder te verbeteren. Ook hierin is steeds meer aandacht voor het onderwerp duurzaamheid en vooral de kansen en mogelijkheden die hier liggen voor het schadeherstelbedrijf.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties