In opdracht van de curator organiseert veilingplatform BVA Auctions een online faillissementsveiling met goederen van Autoschadebedrijf De Platvoet in Deventer. Van 30 augustus tot en met 6 september kunnen geïnteresseerden meebieden op het aanbod.

Het bedrijf werd op 6 juli failliet verklaard. Onder de virtuele hamer gaan 230 kavels met goederen voor de automotive branche, zoals bedrijfswagens, aanhangwagens, werkplaatsequipment, 2-koloms hefbrug, spuitcabine, poetsmachine en gereedschappen.

Kijkdag

Belangstellenden kunnen woensdag 30 augustus van 9.00 tot 11.00 uur aan de Zwolseweg in Deventer het veilingaanbod bezichtigen. Daarna start de online faillissementsveiling. De ophaaldag is dinsdag 12 september. Meer informatie over de veiling vindt u hier.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties