In opdracht van de curator organiseert veilingplatform BVA Auctions een online faillissementsveiling met goederen van Autoschadebedrijf De Platvoet in Deventer. Van 30 augustus tot en met 6 september kunnen geïnteresseerden meebieden op het aanbod.

Het bedrijf werd op 6 juli failliet verklaard. Onder de virtuele hamer gaan 230 kavels met goederen voor de automotive branche, zoals bedrijfswagens, aanhangwagens, werkplaatsequipment, 2-koloms hefbrug, spuitcabine, poetsmachine en gereedschappen.

Kijkdag

Belangstellenden kunnen woensdag 30 augustus van 9.00 tot 11.00 uur aan de Zwolseweg in Deventer het veilingaanbod bezichtigen. Daarna start de online faillissementsveiling. De ophaaldag is dinsdag 12 september. Meer informatie over de veiling vindt u hier.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
14 april 2026
Aisin breidt Advics-portfolio remschijven uit
14 april 2026
Eerste AD Experts openen via Hofland automateriaal
14 april 2026
Free2move zet nog eens 40 elektrische Opels in Amsterdam
14 april 2026
Trendrapport duurzame mobiliteit 2026: ondernemers twijfelen
14 april 2026
AAG breidt aanwezigheid in Spanje uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties