Vanaf 2020 gaat Skoda in eigen land volledig elektrisch aangedreven auto’s produceren. Daar start een jaar eerder ook de productie van elektrische componenten voor plug-in hybrides.

“De toekomst van Skoda is elektrisch,” aldus ceo Benhard Maier. “Vanaf 2025 willen we vijf volledig elektrisch aangedreven auto’s in verschillende segmenten aanbieden. Dit is een belangrijke stap voor de toekomst van het merk en voor Tsjechië als autoproducerend land.”

Componenten

In de fabriek in Mladá Boleslav worden naast elektrisch aangedreven auto’s ook elektrische componenten geproduceerd voor plug-in hybrides voor verschillende merken van de Volkswagen Group. De eerste plug-in hybride van Skoda komt in 2019 op de markt: de Superb plug-in hybrid.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties