Niet alleen is de batterij elektrische Aiways U5 sinds vorige week te koop in Nederland, de Chinese fabrikant van elektrische auto’s Aiways heeft bovendien op Schiphol een magazijn geopend van waaruit onderdelen door heel Europa kunnen worden verzonden.

Aiways heeft het magazijn gevestigd op het Fokker Logistics Park Schiphol, dat met een opslagruimte van 12.000 vierkante meter in 90 procent van de verwachte vraag naar Aiways-onderdelen kan voorzien. Er werken dertig medewerkers, die de verschillende nationale servicepartners binnen één tot drie dagen van de bestelde onderdelen kunnen voorzien.

Zeshonderd onderdelen

In het magazijn liggen meer dan zeshonderd onderdelen voor de batterij elektrische U5 opgeslagen. Daaronder bevinden zich plaatdelen die vaak betrokken zijn bij schades en alle componenten die deel uitmaken van het elektrische systeem. Alexander Klose, verantwoordelijk voor Aiways buiten China: “Met een centrale onderdelendistributie in Europa garanderen we onze klanten snelle ondersteuning, waar die nodig is.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
30 maart 2026
Beschermcoating Wiltec voor spuitcabines
30 maart 2026
Axalta: Wit, grijs en zwart blijven boventoon voeren
30 maart 2026
Stichting Autobelangen en EV Update samen op de bres voor e-timerregeling
30 maart 2026
Nettowinst autodealers stijgt 0,09 procentpunt in 2025
30 maart 2026
AutoTechnica voortvarend van start
Meest bekeken berichten
Recente reacties