Probanden.nl, de bandenwebshop van Delticom, heeft het productaanbod uitgebreid met het eigen merk Retro. Hiermee biedt Probanden.nl nieuwe banden voor verschillende youngtimers en klassiekers.

probanden-nl-handelaren-profiteren-van-het-uitgebreide-klassieke-assortimentDe webshop biedt onder meer de Retro Classic 001 205/70 R14 95V, met de karakteristieke witte wangen.

Niet gangbaar

Zelfs garagebedrijven die niet gespecialiseerd zijn in klassieke auto’s, kunnen hun klanten nu eenvoudig voorzien van klassieke banden. “Door de verkoop van historische banden kunnen garagehouders nieuwe klanten aantrekken. Het is ons doel om de zoektocht naar deze modellen te vereenvoudigen, ook bij de vraag naar niet gangbare of speciale modellen. Dankzij onze grote voorraad kunnen wij bovendien garanderen dat de gewenste producten het hele jaar door zonder problemen verkrijgbaar zijn. Er hoeft geen eigen dure opslagcapaciteit voor te worden gereserveerd”, aldus Andreas Faulstich namens Probanden.nl.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
30 april 2026
Carlos Garcia in raad van bestuur ADPA
30 april 2026
Hogere marges op leasing Ayvens in Q1
30 april 2026
Oog voor uitstekende delen
Meest bekeken berichten
Recente reacties