In 6 van 24 categorieën scoort Bosch als beste merk voor producten rondom de auto. Dat is het resultaat van de jaarlijkse enquête door het Duitse vakblad Auto Motor und Sport onder zijn lezers.

De 24 lijstjes van de top 5 (toe)leveranciers bieden een divers aanbod. Het betreft onder meer de top 5 van beste bougie, beste gereedschap en beste garageformule. In al deze drie categorieën scoorde Bosch als beste onder de lezers van Auto Motor und Sport.

Brembo

Ook als leverancier van ruitenwisserbladen, filters en accu’s stond Bosch onder de lezers het beste aangeschreven. Alleen wat betreft remmen en remdelen moest Bosch genoegen nemen met een tweede plaats. Hier kozen de lezers Brembo als meest geliefde merk.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties