In de vestiging in Uithoorn start garageformule Carteam een proef met EV-Team, het eigen concept voor onderhoud en reparatie van alle merken elektrische en hybride voertuigen.

Carteam had al een trainingsprogramma voor specialisatie en certificering op dit gebied. Het eigen label EV-Team is hierop het logische vervolg. Martin Bedorf van Carteam Nederland: “Het aandeel elektrische auto’s wordt in Nederland steeds groter en dat vraagt om een andere manier van onderhoud met andere apparatuur dan bij niet-elektrische auto’s. Met EV-Team kunnen wij onze Carteam-vestigingen naar die specialisatie helpen en meer slagkracht geven. Het probleem is namelijk dat het universele autobedrijf niet goed wordt gevonden voor onderhoud aan elektrische voertuigen. Wij voegen EV-Team toe aan de bestaande Carteam-website en door gerichte online marketing zorgen we dan voor die zichtbaarheid.”

Pilot

De Carteam-vestiging in Uithoorn is niet toevallig gekozen als startpunt voor de nieuwe formule. Rob Catsman, eigenaar van het bedrijf: “Wij werkten vanuit Carteam Uithoorn al met het programma van het EDGe Mobility-platform. Klanten konden met elektrische en hybride voertuigen dus al bij ons terecht voor dit specialistische onderhoudswerk. Met EV-Team is dat nu ook zichtbaar gemaakt. En gelijk duidelijk voor onze klanten. De EV-kant in ons bedrijf heeft namelijk een eigen omgeving met een duidelijke eigen look en feel gekregen. Waar Carteam voor onderhoud aan conventionele benzine- of dieselauto’s een oranje uitstraling heeft, is alles in ons pand wat met EV-Team te maken heeft blauw gekleurd. Tot de voordeuren aan toe!”

EV-Team is overigens niet uitsluitend voor Carteam-vestigingen in het leven geroepen. De formule kan ook los worden ingezet voor andere universele autobedrijven die zich willen specialiseren in onderhoud en reparatie van elektrische auto’s.

Deel dit artikel op​

0 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties