Nabij de luchthaven van Hannover Langenhagen wil Continental een nieuw distributiecentrum voor onderdelen realiseren. Het nieuwe centrum moet eind dit jaar gereed zijn. Het vergt een investering van ruim tien miljoen euro.

Vanuit het centrum wil Continental aandrijfriemen en andere onderdelen kunnen verzenden naar de diverse Europese bestemmingen. “De infrastructuur van de nabijgelegen fabriek in Vahrenwald schiet inmiddels tekort. We willen nadrukkelijk vanuit deze locatie en regio de hele Europese markt bedienen”, aldus Conti.

Efficiency

Het nieuwe gebouw krijgt een oppervlakte van 34.000 vierkante meter. Continental kan daar 20.000 pallets in kwijt. Het warehouse krijgt een volautomatische afdeling voor kleine onderdelen. Door de verbeterde efficiency van de werkprocessen verwacht Conti 5000 truckritten per jaar te kunnen uitsparen. Dagelijks arriveren en vertrekken er 70 trucks. In het nieuwe dc zullen 160 personeelsleden komen te werken.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties