Ernie van Huet verlaat per 1 januari 2018 de Partspoint Group. Zijn opvolger is Fred Kamphuis, die sinds 1 juli bij Partspoint aan de slag is.

fred-kamphuisKamphuis (foto) werkte op diverse posities in de organisaties van Kuhne en later bij Sator. Hij is verantwoordelijk geweest voor Productmanagement, data en marketing. Kamphuis is inmiddels aan zijn nieuwe functie begonnen. “Op dit moment ben ik bezig met de overdacht van Ernie’s werkzaamheden. Tot eind december zullen we in fases alle werkzaamheden doorlopen, zodat de continuïteit van de afdeling gewaarborgd is.”

Impuls

Ernie van Huet trad in juni vorig jaar in dienst en heeft volgens COO Peter Meyer de Partspoint Group met de invoering van de Brand Guidelines “een enorme impuls” gegeven. Daarnaast wist hij “synergievoordelen voor de groep te realiseren en gaf hij het begrip klantgerichtheid binnen ons hoofdkantoor meer betekenis.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
20 november 2025
Kabinet
20 november 2025
Stijgende naamsbekendheid door AutoFirst
19 november 2025
Indoor navigatie voor Hyundai
19 november 2025
Schadegarant op de bres voor gebruikte delen
19 november 2025
Omzet Enterprise met miljard dollar gegroeid
Meest bekeken berichten
Recente reacties