Stokvis Equipment verhuist medio september naar een nieuwe locatie in Deventer. Extra ruimte is nodig vanwege de sterke groei die de Stokvis-organisatie de laatste jaren heeft doorgemaakt. Ook de ambities voor de toekomst vergen meer meters vloeroppervlak.

Het pand aan de Maagdenburgstraat 16 heeft een zichtlocatie aan de A1, bij de afslag Deventer-Oost. Voorheen huisden hier Pouw Deventer en Lease Unlimited.

Demonstraties

Het onder architectuur ontworpen gebouw krijgt een demo-ruimte die twee keer groter wordt dan de huidige aan de Bergweidedijk. Behalve personenauto’s zullen straks ook trucks, bussen en agri-voertuigen toegang hebben om demonstraties uit te voeren. Verder beschikt het pand over meerdere trainingsruimtes, spreekruimtes en faciliteiten die ook voor grotere groepen geschikt zijn. Stokvis spreekt van “de ideale plek waar kennis, techniek en passie voor equipment samenkomen”.

Stertil

De voorbereidingen voor de verhuizing, enkele kilometers verderop, zijn in gang gezet. Bij Stokvis Equipment en Stokvis Service werken meer dan honderd mensen. De onderneming maakt deel uit van de internationaal opererende Stertil Group uit Kootstertille.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 december 2025
Nieuw assortiment laadkabels bij ERA
17 december 2025
Enterprise opent in Den Haag zevende vestiging
17 december 2025
Speciaalgereedschap voor reparatie elektromotoren
17 december 2025
Acea noemt Automotive Package “eerste stap”
17 december 2025
Service aan accupakket
16 december 2025
Europese Commissie herziet CO2-emissienormen
Meest bekeken berichten
Recente reacties