Holdinga Automotive uit Almere sluit zich per 1 oktober 2019 aan bij Autoexcellent. Het autobedrijf is aangesteld door Groupauto-grossier Harry Banis.

Holdinga Automotive is opgericht in 1973. Het bedrijf heeft ruim dertig jaar ervaring als Honda-dealer en achttien jaar als Skoda-dealer. Sinds de dealerschappen zijn opgezegd is het bedrijf actief als universeel autobedrijf en vanaf 1 oktober dus aangesloten bij het premium werkplaatsconcept Autoexcellent.

Ondersteuning

“Wij bestaan al bijna 25 jaar en zijn al vanaf het begin klant bij Harry Banis”, zegt eigenaar Nico Holdinga. “We zijn blij ons als universeel autobedrijf aan te sluiten bij Autoexcellent. Vanuit de formule krijgen we professionele ondersteuning op het gebied van (online) marketing en techniek en gaan we gebruik maken van omzetverhogende tools. Daarnaast houden onze monteurs hun kennis up-to-date dankzij de trainingen die zij kunnen volgen. Zo kunnen wij ons goed focussen op de werkplaats en onze klanten.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties