Met een spectaculaire openingsact is in Ede het nieuwe distributiecentrum Parts Point Group geopend. In de afgelopen jaren leverden ceo Cor Baltus en zijn team diverse inspanningen om na een scala aan overnames Parts Point Group tot één geheel te smeden.

partspoint_2-002Daarbij werd de omzet in vijf jaar tijd verdrievoudigd, tot de huidige driehonderd miljoen euro. Het nieuwe logistieke center (21.000 m² en 90 fte’s) verwerkt per dag ruim twintigduizend orderregels.

Groeifase

In zijn toespraak stelde Baltus dat Parts Point Group na de gedane investeringen nu klaar is voor de volgende groeifase. “Want in de Benelux zien wij nog kansen genoeg.” Niet in de laatste plaats ook met de steun van en verdere investeringen door GPC. Sowieso was de recente overname van Parts Point Group door de Franse Alliance Automotive Group (AAG), onderdeel van het Amerikaanse GPC-Napa, een gespreksonderwerp voor de genodigden – topmanagers van de meeste Europese onderdelenfabrikanten.

Autoriteiten

Hoewel het een formaliteit lijkt, moet de overname nog wel worden goedgekeurd door de kartelautoriteiten. Om die reden bleef algemeen directeur Jean-Jacques Lafont van AAG, aanwezig in Ede, op de achtergrond. Hij en Rolf Lauret van Autobinck lieten de officiële plichtplegingen over aan Cor Baltus en operations manager Peter Meyer van Parts Point Group.  
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
Meest bekeken berichten
Recente reacties