Het Italiaanse Saleri kondigt de overname aan van de merkrechten van Ruville, die nu nog eigendom zijn van zakenpartner Schaeffler. De overname gaat gepaard met de overname van CDCSrl, een Italiaans bedrijf voor auto-onderdelen voor motoren en chassis, dat actief is in de automotive aftermarket en gevestigd is in Florence.

Over de dubbele overname zegt Basilio Saleri, president van Industrie Saleri Italo: “Deze operaties vertegenwoordigen goed onze inzet en strategie voor de aftermarketactiviteiten. Deze twee investeringen vullen elkaar aan. Het merk Ruville biedt brede internationale erkenning dankzij zijn uitgebreide productportfolio, terwijl CDC zorgt voor de industriële knowhow en de operationele flexibiliteit om dit multiproductaanbod op de markt te brengen.”

Businessunit

Algemeen directeur Matteo Cosmi voegt daaraan toe: “Het handelsmerk Ruville zal de perceptie van Saleri als een betrouwbare en solide partner op mondiaal niveau verder versterken. Bovendien is CDC gekozen vanwege zijn aanzienlijke staat van dienst, zijn geconsolideerde inkoopketen en het schaalbare logistieke platform. Dit – samen met zijn managementexpertise – maakt het de perfecte basis voor de Saleri aftermarket businessunit.”

De nieuwe businessunit zal begin 2022 volledig operationeel zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties