Glasurit is na ondertekening van een samenwerkingovereenkomst de vaste leverancier van autoreparatielakken voor dealers en schadeherstelbedrijven van Mazda Motor Nederland. Daarnaast ondersteunt Glasurit in door Mazda goedgekeurde producten en ondersteunende diensten.

Directeur Nico van Beveren stopt na elf jaar bij Schadenet Wittebrug. Hij zal vanaf 1 april opgevolgd worden door Mario Hagebeek. Van Beveren oriënteert zich op een nieuwe uitdaging binnen

Explora heeft voor Nederland de exclusieve vertegenwoordiging verkregen van de Corghi banden de- en montageapparatuur. Dat geldt voor zowel de personen- als de vrachtautosector.

Fleetselect Online Autoveilingen start morgenochtend om 9.30 uur haar eerste online special interest veiling. Er worden meer dan vijftig, voornamelijk jong gebruikte, Volkswagens, Audi's en Seat's aangeboden.

In Zuidoost-Brabant en Limburg is door een fusie tussen Technische Centrale (TC) en Koetsier Automotive met terugwerkende kracht een groothandelsketen ontstaan in automaterialen, banden, olie en werkplaatsequipment. De nieuwe organisatie

Laatste nieuws
21 augustus 2025
‘ING beste allrisk-verzekeraar’
21 augustus 2025
BOVAG trekt Vakgarage De Kruijf terug uit verkiezing
21 augustus 2025
Toyota en Mazda testen energieopslagsysteem
21 augustus 2025
WA+ soms goedkoper dan WA
20 augustus 2025
Mini tipt berijder over onderhoudsbehoefte
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
Meest bekeken berichten
Recente reacties