Glasurit is na ondertekening van een samenwerkingovereenkomst de vaste leverancier van autoreparatielakken voor dealers en schadeherstelbedrijven van Mazda Motor Nederland. Daarnaast ondersteunt Glasurit in door Mazda goedgekeurde producten en ondersteunende diensten.

Directeur Nico van Beveren stopt na elf jaar bij Schadenet Wittebrug. Hij zal vanaf 1 april opgevolgd worden door Mario Hagebeek. Van Beveren oriënteert zich op een nieuwe uitdaging binnen

Explora heeft voor Nederland de exclusieve vertegenwoordiging verkregen van de Corghi banden de- en montageapparatuur. Dat geldt voor zowel de personen- als de vrachtautosector.

Fleetselect Online Autoveilingen start morgenochtend om 9.30 uur haar eerste online special interest veiling. Er worden meer dan vijftig, voornamelijk jong gebruikte, Volkswagens, Audi's en Seat's aangeboden.

In Zuidoost-Brabant en Limburg is door een fusie tussen Technische Centrale (TC) en Koetsier Automotive met terugwerkende kracht een groothandelsketen ontstaan in automaterialen, banden, olie en werkplaatsequipment. De nieuwe organisatie

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties