Autobedrijf Bochane Arnhem heeft de Hyundai Excellent Dealer Award 2011 gewonnen. Ieder jaar beloont Hyundai-importeur Greenib Car de dealers die zeer goede verkoopresultaten behalen van auto's, onderdelen en accessoires en daarbij ook goed scoren op het gebied van service, klantvriendelijkheid en duidelijke communicatie over de bereikbaarheid en openingstijden.

BMW Group heeft een volledig nieuwe motorenfamilie ontwikkeld, bestaande uit een nieuwe generatie modulaire opgebouwde drie-, vier- en zescilinder diesel- en benzinemotoren en een elektromotor (Efficient Dynamics). De focus ligt

De beurs Autovak RAI 2011 is voor automotive inkooporganisatie Inkoper succesvol geweest. Maar liefst 75 bedrijven hebben zich aangemeld voor de gratis besparingsscan, waaronder garageformules, dealers, zelfstandige universelen en toeleveranciers.

Onlangs heeft Autoschade Maasland het bedrijf A-A Autoschade aan de Daviottenweg in Den Bosch overgenomen en is nu lid geworden van de formule AH Autoschade Herstel.

Laatste nieuws
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
Meest bekeken berichten
Recente reacties