De afsluiting van het jaarlijkse congres van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven stond dinsdagavond in het teken van de verkiezing Autobedrijf van het Jaar. In 1931 congrescentrum Brabanthallen in Den Bosch pakte Autobedrijf Marco van Beek de titel. Het bedrijf uit Steenwijkerwold mag zich een jaar lang Autobedrijf van het Jaar noemen.

Na een proefperiode van anderhalf jaar heeft de Nederlandse Point S-organisatie Leaseplan binnengehaald als grote klant. Het bandenbedrijf is nu één van de voorkeurleveranciers. Leaseplan kiest mede voor de samenwerking

De 41-jarige Paul Perriniaux is benoemd tot algemeen directeur van Michelin in de Benelux. Hij volgt Øyvind Emblem op, die het bedrijf verlaat.

De occasionverkopen over de maand maart vertonen een divers beeld. Er werden 220.451 'gebruikte' personenauto’s verkocht. Een min van 5,8 procent ten opzichte van maart vorig jaar. Over het hele

Laatste nieuws
22 augustus 2025
Mercedes met TSR in metaalrecycling
22 augustus 2025
Pirelli winnaar bandentest Auto Express
21 augustus 2025
‘ING beste allrisk-verzekeraar’
21 augustus 2025
BOVAG trekt Vakgarage De Kruijf terug uit verkiezing
21 augustus 2025
Toyota en Mazda testen energieopslagsysteem
21 augustus 2025
WA+ soms goedkoper dan WA
Meest bekeken berichten
Recente reacties