Het personeel van de bandenfabriek van Goodyear in Amiens heeft twee Goodyear-bazen in gijzeling genomen. Het personeel wil een hogere ontslagvergoeding afdwingen met de actie. De fabriek is geblokkeerd met tractorbanden.

Het merendeel van de schadebedrijven verwacht dat 2014 een beter jaar wordt dan 2013 is geweest. Dat blijkt uit een enquête van Aftersales Magazine. Slechts tien procent van de ondervraagden

Hella Pagid, leverancier van originele remdelen, breidt haar productportfolio aanzienlijk uit met hydraulische remcomponenten. Vanaf dit jaar biedt Hella de keuze uit een uitgebreid remdelen-programma van meer dan 7400 producten.

Nederland heeft er een online vraagbaak bij: Werkplaatscafé.nl. Opgezet door drie experts die al jaren actief zijn in de schadebranche. Werkplaatscafé.nl zegt antwoord te geven op talloze vragen die van

Ondanks de dalende verkoop van nieuwe auto's in Nederland was 2013 een goed jaar voor de Anwb Autokoopservice en Nieuweautokopen.nl. De beide webwinkels verkochten gezamenlijk een tot twee procent meer

Toptruck Rijnsburg, onderdeel van Allround Truck en Trailer Service (ATS) te Lisse, opent in februari 2014 zijn deuren op de bloemenveiling te Rijnsburg.

De overname van het Amerikaanse Cooper Tire door het Indiase Apollo Tyres (tevens eigenaar van Vredestein) gaat niet door.

De Nederlandse Sator-dochters Van Heck, Havam, Harrems en Hartsant hebben zich per 1 januari dit jaar aangesloten bij ATR International, een internationaal samenwerkingsverband van onderdelendistributeurs.

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties