Fuchs Workshop Equipment, recent in het nieuws gekomen als de nieuwe importeur van Fuchs Hydraulik, is vanaf april exclusief importeur van Hunter wielservice-apparatuur voor vrachtwagens en bussen, alsmede traditionele balanceer en de- en montage-apparatuur voor personenwagens.

Sectie Lite Schadeherstel van Focwa Schadeherstel organiseert op zaterdag 12 april de Nationale Deukendag. Aan deze dag werken zo’n twintig Focwa autoschadeherstelbedrijven mee die gespecialiseerd zijn in licht technisch schadeherstel.

Belgen zijn sinds jaar en dag verzot op het 'personaliseren' van de kentekenplaat. Nu de regels hieromtrent sinds 31 maart zijn versoepeld, loopt het storm bij de Dienst Inschrijving Voertuigen.

AutoRAI maakt een comeback in 2015. De laatste editie van het grootste autofeest van Nederland was in 2011 en trok 270.000 bezoekers. AutoRAI 2015 wordt gehouden van vrijdag 17 tot

Land Rover heeft een nieuwe technologie ontwikkeld, het zogeheten Transparant Bonnet-concept. Hiermee kan de bestuurder met een druk op de knop de neus van de auto virtueel onzichtbaar maken.

Toyota haalt in Nederland 26.000 auto's terug naar de garage wegens mogelijke technische mankementen aan de stuurkolom en de bestuurdersstoel. Het gaat om de modellen Yaris en Urban Cruiser. Wereldwijd

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties