Sator-LKQ, de onderdelenimport- en distributiegroep uit Schiedam, zet haar strategie van voorwaartse integratie onverminderd voort. De meest recente acquisitie is die van Auto Electra met vestigingen in Naaldwijk en Delft. Hiermee versterkt Sator-LKQ haar netwerk in de Randstad.

Het tv-programma De Rekenkamer heeft de prijsverschillen van autobanden onderzocht. Volgens het programma zou een middenklasse band van 60 euro voor de gemiddelde automobilist meer dan volstaan.

De RDW staat machteloos tegen fraude met de kilometerteller, zo blijkt uit het programma Opgelicht?! Naar schatting wordt bij 30 tot 50 procent van de ingevoerde auto’s de kilometerstand teruggedraaid.

Goed nieuws voor de dealerwereld. Het aantal nieuw geregistreerde personenauto's ligt per 15 januari ruim acht procent hoger dan over vergelijkbare eerste weken van januari vorig jaar. Dit blijkt uit

In de lijst van keurmerken en certificaten is er nu een nieuw keurmerk voor autobedrijven. Autobedrijf Keurmerk zegt de consument te willen beschermen tegen ondeugdelijke autobedrijven.

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties