Sator-LKQ, de onderdelenimport- en distributiegroep uit Schiedam, zet haar strategie van voorwaartse integratie onverminderd voort. De meest recente acquisitie is die van Auto Electra met vestigingen in Naaldwijk en Delft. Hiermee versterkt Sator-LKQ haar netwerk in de Randstad.

Het tv-programma De Rekenkamer heeft de prijsverschillen van autobanden onderzocht. Volgens het programma zou een middenklasse band van 60 euro voor de gemiddelde automobilist meer dan volstaan.

De RDW staat machteloos tegen fraude met de kilometerteller, zo blijkt uit het programma Opgelicht?! Naar schatting wordt bij 30 tot 50 procent van de ingevoerde auto’s de kilometerstand teruggedraaid.

Goed nieuws voor de dealerwereld. Het aantal nieuw geregistreerde personenauto's ligt per 15 januari ruim acht procent hoger dan over vergelijkbare eerste weken van januari vorig jaar. Dit blijkt uit

In de lijst van keurmerken en certificaten is er nu een nieuw keurmerk voor autobedrijven. Autobedrijf Keurmerk zegt de consument te willen beschermen tegen ondeugdelijke autobedrijven.

Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties