Vanaf 1 januari aanstaande zal het nieuwe Focwa Automotive Garantiefonds van start gaan. In de vernieuwde opzet zijn alle leden van de brancheorganisatie automatisch ook lid van dit nieuwe garantiefonds.

Cees Klaassen zal per 1 januari toetreden tot de directie van ASN Nederland, in de functie van commercieel directeur en volgt daarmee Jeroen Veldman op die ASN inmiddels heeft verlaten.

De Van Mossel Groep heeft bekend gemaakt dat zij de Kia-activiteiten van Auto Bleeker in Hengelo (Ov) en Autobedrijf Leerentveld in Zwolle respectievelijk per 1 april en 1 mei 2016

In het derde kwartaal van 2015 hebben autodealers een gemiddeld rendement gerealiseerd van 0,72 procent en dat is een verbetering van 1 procentpunt ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar

Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties