Vanaf 1 januari aanstaande zal het nieuwe Focwa Automotive Garantiefonds van start gaan. In de vernieuwde opzet zijn alle leden van de brancheorganisatie automatisch ook lid van dit nieuwe garantiefonds.

Cees Klaassen zal per 1 januari toetreden tot de directie van ASN Nederland, in de functie van commercieel directeur en volgt daarmee Jeroen Veldman op die ASN inmiddels heeft verlaten.

De Van Mossel Groep heeft bekend gemaakt dat zij de Kia-activiteiten van Auto Bleeker in Hengelo (Ov) en Autobedrijf Leerentveld in Zwolle respectievelijk per 1 april en 1 mei 2016

In het derde kwartaal van 2015 hebben autodealers een gemiddeld rendement gerealiseerd van 0,72 procent en dat is een verbetering van 1 procentpunt ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar

Laatste nieuws
29 april 2025
Forse omzetgroei voor Autodoc in 2024
29 april 2025
Driver Lounge wordt hart van vernieuwd Maas-De Koning Moordrecht  
29 april 2025
LKQ als concepteneigenaar
28 april 2025
Personenauto’s steeds langer, breder en zwaarder
28 april 2025
De transformatie van Automotive Academy
28 april 2025
‘Kans Bosch Car Service te worden met beide handen gegrepen’
Meest bekeken berichten
Recente reacties