Vanaf 1 januari aanstaande zal het nieuwe Focwa Automotive Garantiefonds van start gaan. In de vernieuwde opzet zijn alle leden van de brancheorganisatie automatisch ook lid van dit nieuwe garantiefonds.
Cees Klaassen zal per 1 januari toetreden tot de directie van ASN Nederland, in de functie van commercieel directeur en volgt daarmee Jeroen Veldman op die ASN inmiddels heeft verlaten.
De Van Mossel Groep heeft bekend gemaakt dat zij de Kia-activiteiten van Auto Bleeker in Hengelo (Ov) en Autobedrijf Leerentveld in Zwolle respectievelijk per 1 april en 1 mei 2016
In het derde kwartaal van 2015 hebben autodealers een gemiddeld rendement gerealiseerd van 0,72 procent en dat is een verbetering van 1 procentpunt ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar
Een onafhankelijk vakblad dat gemaakt wordt door specialisten pur sang met tientallen jaren ervaring.
Heeft u interessant nieuws voor onze redactie?
Stuur uw bericht dan hier in: